یکی از قاتلان پزشک بندر ماهشهری بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر گفت: یکی از عاملان قتل مسلحانه پزشک بندر ماهشهری کمتر از ۴۸ ساعت در این شهرستان بازداشت و با قرار مناسب روانه زندان شد.

مهدی محمدی چهارشنبه در خصوص این پرونده بیان کرد: در پی وقوع تیراندازی اشخاصی ناشناس طی ۲ روز گذشته که منجر به قتل یک پزشک در شهرستان بندر ماهشهر شد با حضور و صدور دستور قضایی بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس در صحنه جرم، بررسی موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: در بررسی اولیه و در تحقیقات میدانی مشخص گردید مقتول با یک قبضه سلاح کلاشینکف به قتل رسیده و قاتلان از صحنه جرم متواری شدند.

 

محمدی ادامه داد: پس از بررسی محل چندین سرنخ بدست آمد که با جمع آوری مستندات موجود، متهمان مورد نظر شناسایی و تحقیقات تخصصی و دستور ویژه قضایی برای دستگیری متهمان آغاز شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر با اشاره به متواری بودن قاتلان تصریح کرد: با تلاش نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و با اشراف اطلاعاتی از محل اختفاء متهمان یکی از عوامل قتل در عملیاتی پلیسی بازداشت شد.

 

محمدی با اشاره به بررسی های اولیه، افزود: علت و انگیزه قتل، اختلافات شخصی بوده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر از مردم خواست تا در زمان وقوع هر حادثه، به خصوص تیراندازی از حضور در محل حادثه خودداری کنند و با پلیس تماس بگیرند.

https://niuz.ir/159185کپی شد!