با پیگیری‌های حبیب آقاجری حاصل شد؛

آغاز عملیات اجرایی احداث هنرستان دخترانه در دهستان گرگر

با پیگیری‌های نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام خمینی(ره) و بخش جولمی در مجلس، عملیات اجرایی احداث هنرستان دخترانه در دهستان گرگر از توابع بخش مرکزی بندر ماهشهر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری ماهشهر نیوز، در این آیین که با حضور مسئولان شهری و استانی برگزار شد، حبیب آقاجری با اشاره به اهمیت افزایش سرانه آموزش در روستاها گفت: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، هنرستان دخترانه دهستان گرگر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

وی افزود: این اعتبار از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت تخصیص یافته و همچنان در تلاش برای تخصیص اعتبارات بیشتر جهت افزایش سرانه آموزشی در روستاهای حوزه انتخابیه هستیم.

عضو‌ کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد: با توجه به اینکه احداث این هنرستان از دغدغه‌های مردم دهستان گرگر بود، تلاش شد مدت زمان احداث این پروژه کوتاه باشد و امیدواریم این پروژه در دهه فجر سال آینده به بهره‌برداری برسد.

https://niuz.ir/159138کپی شد!

Warning: Undefined variable $show_sep in /home/h267562/domains/niuz.ir/public_html/wp-content/themes/assets/content.php on line 342