بیش از ۴۷۰ هکتار زمین در بندرماهشهر به محدوده شهری الحاق شد

رییس اداره راه و شهرسازی بندر ماهشهر گفت: با هدف اجرای طرح نهضت ملی مسکن بیش از ۴۷۰ هکتار زمین به محدوده شهری شهرستان بندر ماهشهر الحاق شده است.

سلطانعلی محمدی منفرد در خصوص وضعیت تامین اراضی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان اظهار کرد: این شهرستان در حوزه مسکن با تقاضای زیادی روبرو است از این رو اقدامات و پیگیری‌های لازم در جهت تامین زمین مورد نیاز برای متقاضیان طرح‌های حمایتی مسکن بندر ماهشهر انجام شده است.

وی افزود: تا کنون بیش از ۶ هزار نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن تایید نهایی شدند که به زودی عملیات اجرایی بخشی از این واحدها در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار آغاز خواهد شد.

رییس اداره راه و شهرسازی بندر ماهشهر در خصوص آخرین وضعیت طرح جوانی جمعیت در این شهرستان نیز گفت: در شهرستان بندر ماهشهر زمینی به مساحت ۶۰ هکتار برای طرح جوانی جمعیت اختصاص یافته که بزرگترین سایت طرح جوانی جمعیت در استان است.

محمدی منفرد ادامه داد: تا کنون بیش از ۱۲۰۰ نفر از افراد واجد شرایط در طرح جوانی جمعیت در این شهرستان تایید نهایی شده‌اند.

وی یادآور شد: وجود بالای متقاضیان مسکن از جمله طرح نهضت ملی مسکن، مسکن کارکنان و کارگران صنایع پتروشیمی (صنعت شهر) و طرح جوانی جمعیت باعث شد که در این شهرستان بیش از ۴۷۰ هکتار به محدوده شهر الحاق شود.

https://niuz.ir/159019کپی شد!