نمایش “آگنیتاژ”، برگزیده چندین جایزه از جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بندرماهشهر بر روی صحنه رفت

تالار نمایشی شهید آوینی بندرماهشهر از ۱ الی ۳۰ آبان ماه‌ با اجرای نمایش اثر آگنیتاژ میزبان تماشاگران تئاتر خواهد بود.

نمایش «آگنیتاژ» به نویسندگی رسول حق جو و کارگردانی حسین کارگر و با بازی عبدالرضا نصاری، مژده خیاط سلیقه، موسی رضا زاده و عکاسی محمود طاهرپور ساعت ۱۹:۰۰ در تالار شهید آوینی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

 

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «آگنیتاژ» اثری درباره مهاجرت، رویای آزادی و رسیدن به آرزوهایی است که شخصیت اصلی نمایش در سرزمین خیالی آگنیتاژ به دنبالش می‌گردد. داود که حالا نام دیوید را برای خود انتخاب کرده برای رسیدن به آرزوهایش، خانه پدری را گرو گذاشته و حالا در کمپ مهاجران آگنیتاژ منتظر روز مصاحبه برای پذیرفته شده در این دنیای جدید است، غافل از اینکه اینجا آخر خط است و باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کند.

 

نمایش آگنیتاژ برگزیده جشنواره تئاتر استان خوزستان با حضور در جشنواره تئاتر مناطق کشور (۸استان، ۱۷اثر نمایشی) مقام دوم نویسندگی، مقام دوم بازیگری زن، مقام دوم کارگردانی، برگزیده طراحی صحنه، برگزیده برشور را به دست آورد.

 

گفتنی است؛ این نمایش برگزیده جشنواره تئاتر منطقه ۲ کشور با حضور در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و برگزیده نویسندگی، مقام دوم کارگردانی، مقام دوم بازیگری مرد، مقام دوم‌ بازیگری زن، مقام دوم طراحی صحنه، برگزیده برشور کسب کرده است.

 

 

همچنین برترین نمایش ایرانی از چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر و برنده تندیس نویسندگی، برنده تندیس طراحی صحنه، مقام دوم بازیگری زن، مقام دوم بازیگری مرد، مقام دوم کارگردانی، برگزیده برشور، کاندید موسیقی شده است.

 

https://niuz.ir/158867کپی شد!