خطیب جمعه بندر ماهشهر:

سخنان رییس جمهور در اجلاس سالیانه سازمان ملل دفاع تمام قد از ارزش‌ها و منافع ملی کشور بود

امام جمعه بندر ماهشهر گفت: سخنان رییس جمهور در اجلاس سالیانه سازمان ملل دفاع تمام قد از ارزش‌ها، قرآن، شهدا، مقاومت و منافع ملی کشور بود.

به گزارش پایگاه خبری ماهشهرنیوز، حجت‌الاسلام کاظم سلامت نژاد با اشاره به فرارسیدن ایام شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) اظهار داشت: دشمنان میخواهند اسمی از مهدی آل محمد(ص) در جهان نباشد؛ مسئولان باید کارهای جدی در حوزه مهدویت انجام دهند و برای ولایت امام زمان(عج) باید ویژه کار کنیم و تنها به برگزاری جشن بسنده نشود.

 

امام جمعه بندر ماهشهر با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت محمد(ص) با حضرت خدیجه (س) بیان داشت: این ازدواج برای امت اسلامی منشا خیرات و برکات زیادی شد.

 

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالروز شکست حصر آبادان با دستور امام خمینی(ره) افزود: بیان، نورانیت و کلام امام راهگشا بود؛ زیرا ایشان انسان وارسته الهی بودند.

 

سلامت نژاد با تبریک آغاز سال تحصیلی خاطرنشان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، معلمان سربازان گمنام نظام اسلامی بوده که در نقاط مختلف کشور در حال مجاهدت هستند که با سختی و مشکلات فراوان در حال کار هستند.

 

امام جمعه بندر ماهشهر در پایان تاکید کرد: دشمنان، سال گذشته نقشه‌هایی برای دانش‌آموزان ما طراحی کردند و تعداد بسیار کمی از فرهنگیان نیز از این فضا تاثیر پذیرفتند و با دسیسه‌های دشمن همراه شدند؛ لذا در سال تحصیلی جدید باید بیشتر مراقب باشیم.

https://niuz.ir/158730کپی شد!