اهدای لوازم سرمایشی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بندرماهشهر با مشارکت پتروشیمی امیرکبیر

آیین اهدای لوازم سرمایشی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بندرماهشهر با مشارکت شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خوزستان، مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از بزرگان عشایر، کارکنان شرکت و مسؤلین شهرستان در سالن آمفی تئاتر شرک پتروشيمي امیرکبیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ماهشهر نیوز، طی تفاهم نامه همکاری مشترک و هم افزایی منابع مالی کمیته امداد و شرکت پتروشیمی امیرکبیر، تعداد ۱۰۰ دستگاه کولر گازی و ۵۰ دستگاه یخچال خریداری و بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در بندر ماهشهر در حال توزیع است.

علی روشن رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بندر ماهشهر ضمن قدردانی از مساعدت و همراهی مجموعه شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: از سایر شرکت‌ها و صنایع مستقر در شهرستان بندر ماهشهر تقاضا داریم در راستای کمک به رفع مشکل لوازم سرمایشی خانواده‌های نیازمند، در تامین لوازم خنک کننده این خانوارها به کمک کمیته امداد بیایند.

وی افزود: ضمنا با توجه به شناسایی و نیاز سنجی صورت گرفته، بیش از ۸۰۰ خانوار نیازمند لوازم خنک کننده در شهرستان وجود دارد که عزم و اراده همه مسئولان جهت رفع این نیازها را می طلبد.

روشن تاکید کرد: کمیته امداد این آمادگی را دارد تا با همه شرکت‌ها و خیرین در این زمینه مشارکت و هم افزایی کند.

https://niuz.ir/158554کپی شد!